Blog

Blog

Dekoracje balonowe. Dlaczego tyle kosztują?

Dekoracje balonowe. Dlaczego tyle kosztują?

Świat balonów jest bardzo kolorowy i ogromnie atrakcyjny  dla oczu. Dla dekoratorów jest idealnym polem do popisu. Artyści, którzy od lat pracują z balonami, mogą pochwalić się pięknymi budowlami balonowymi, potrafią stworzyć z nich wiele atrakcyjnych rzeczy.

Sala weselna w towarzystwie dobrze dobranych dekoracji balonowych będzie prezentowała się naprawdę wyjątkowo. Są one drobnym dodatkiem do atrakcji weselnych, jakie młodzi przygotowali na ten wyjątkowy dzień.

Balony dają nam bardzo dużo możliwości dekoracji, ponieważ są w różnych kształtach i kolorach, mogą być używane z wieloma dodatkami. Bardziej wprawieni dekoratorzy tworzą z nich przepiękne postacie bajkowe, idealne dla dzieci na urodziny.

Aby przygotować dla nas dekorację balonową, każda osoba pracująca z balonami, musi najpierw odbyć szereg profesjonalnych szkoleń. Dlatego też pamiętajmy, że dokonując zapłaty za powyższe prace, nie płacimy tylko za wspomniane wcześniej balony. Do tego trzeba doliczyć hel, który na dzień dzisiejszy do tanich nie należy, dojazd do klienta oraz wykonanie usługi, która jest poparta wieloma godzinami szkoleń. Jeżeli prowadzona jest działalność gospodarcza, to musimy jeszcze brać pod uwagę ZUS i skarbówkę, która swoją część również z tej kwoty sobie pobiera.

Wiadomo, że nikt, kupując produkt, nie liczy sobie ile kto komu odejmuje z tej kwoty. Jednak mam nadzieję, że wśród nas będzie coraz mniej osób, które ze zdziwieniem zapytają: „Czemu to takie drogie?”.


Zobacz również

Zobacz również

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

Zapytaj o wolny termin!

Sprawdź dostępność naszych atrakcji w wybranym przez Ciebie terminie. Wypełnij nasz formularz - postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej na Twoje zapytanie!