Blog

Blog

Atrakcje weselne. Korzystać z nich czy szkoda zachodu?

Atrakcje weselne.  Korzystać z nich czy szkoda zachodu?

Organizowanie wesela wiąże się z tym, że często konfrontujemy się z wieloma osobami, które pomagają nam w sukcesie tego wydarzenia.  Jednym z elementów, które mają wielki wpływ na przebieg imprezy są dekoracje i atrakcje weselne.

TAK! To właśnie one nadają miejscu ciepła i wzniosłości. Gdybyśmy nie udekorowali pomieszczenia, na którym ma się odbyć ważne dla nas przedsięwzięcie, to otoczenie było by smutne i ponure.

Każdy z nas przecież lubi otaczać się pięknem!

Zastanówcie się, czy ktoś z Was był kiedyś na weselu, które w ogóle nie było udekorowane, na którym nie było ani jednej atrakcji? Jestem pewna, że nikt! Zawsze, ale to zawsze, sala była mniej lub bardziej wystrojona. Tylko atrakcje były inne, wtedy odbywały się oczepiny lub bójki pod koniec imprezy ;)

Kiedyś królowały balony i materiały zawieszone przy suficie, grał dobry zespół i na tym koniec.

Czasy się zmieniają i atrakcje weselne razem z nimi. Balony po dłuższym czasie wróciły do łask, ale już w bardziej eleganckiej formie. Natomiast materiały przy suficie, na szczęście, odeszły w niepamięć.

To, co teraz króluje, to napisy świetlne LOVE, MIŁOŚĆ, KOCHAM, stół z napisu LOVE, tak zwany Candy Bar, serca świecące, fontanny czekoladowe, dekoracje balonowe, foto lustra, pokazy ognia i wiele innych. 

Wszystkie te atrakcje weselne zdecydowanie bardziej nadają wyjątkowego klimatu wydarzeniu.

Wesele mamy raz w życiu, dlatego warto zwrócić szczególną uwagę na to, co nas otacza.

Jeżeli dobrze rozejrzymy się dookoła, możemy znaleźć wiele inspiracji w otoczeniu. Jedni z nas lubią styl boho, inni glamour…ile ludzi, tyle upodobań. Najważniejsze jest to, żebyśmy dobrze czuli się w zaaranżowanym przez nas miejscu. Zdjęcia i wspomnienia zostaną z nami na zawsze, dlatego uważam, że warto pochylić się nad pomysłem udekorowania sali atrakcjami weselnymi, o ile budżet nam na to pozwala.


Zobacz również

Zobacz również

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

Zapytaj o wolny termin!

Sprawdź dostępność naszych atrakcji w wybranym przez Ciebie terminie. Wypełnij nasz formularz - postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej na Twoje zapytanie!