Blog

Blog

Animator na wesele - czy warto?

Animator na wesele - czy warto?

Bardzo często przyszłe pary młode, zapraszają swoich gości na wesele całymi rodzinami, czyli z dziećmi. Są zapewne wśród nas zwolennicy takiej zabawy oraz osoby, które powiedzą:

„Idę się bawić, więc dzieci zostają w domu”.

I nic w tym złego! Każdy powinien tak postępować, jak mu w duszy gra, aby być szczęśliwym.

Jeżeli jednak zabierzemy ze sobą nasze pociechy, to nie oznacza, że całe wesele pójdzie na straty. Coraz częściej młode pary  wychodzą naprzeciw swoim gościom i zapraszają do współpracy na to wydarzenie animatorów, którzy w czasie całej imprezy absorbują dzieci na tyle, że rodzice mogą spokojnie się wybawić. My z przyjemnością zabieramy nasze dzieci na wesela i muszę przyznać, że bardzo często zdarzało się, że z zaciekawieniem szliśmy do miejsca, w którym były z animatorami, aby sprawdzić co takiego robią, że w ogóle nie mają potrzeby bycia przy rodzicach. Nie wiem skąd w nich taka energia, ale zazwyczaj brakowało im sił na zabawę dopiero około godziny drugiej w nocy. Jestem pewna, że to za sprawą osób, które swoim profesjonalnym podejściem potrafiły tak przygotować program dla najmłodszych, aby ich uwaga była skupiona tylko i wyłącznie na zabawie wśród rówieśników.

Odeszły już w niepamięć czasy, w których dzieci na weselu kręciły się tylko obok rodziców i dorośli tak naprawdę nie wybawili się na nim w ogóle. Teraz animatorzy mają pełno pracy, ponieważ większość z nas zauważyła jakie dobra płyną z imprez okolicznościowych, na których te osoby są zatrudniane.


Zobacz również

Zobacz również

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

Zapytaj o wolny termin!

Sprawdź dostępność naszych atrakcji w wybranym przez Ciebie terminie. Wypełnij nasz formularz - postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej na Twoje zapytanie!